Teknik Rapor Değerlendirme Kriterleri

Teknik Rapor Değerlendirme Kriterleri

Günümüzde neredeyse her bina için teknik rapor hazırlanması gerekmektedir. Bilhassa kamu yararına hizmet veren binalarda teknik rapor konusunda çok titiz davranılmaktadır.

Buna ek olarak, yeni yapılan binalar için de teknik rapor istenmesi zorunlu hale getirilmiştir. Bir başka deyişle, binanın depreme dayanıklı olduğuna ve aynı zamanda istenilen tüm şartları sağladığına dair kanıt niteliği taşımaktadır.

Teknik rapor sayesinde binaların depreme dayanıklı olup olmadığı konusu netleştirilmektedir. Bu bağlamda, teknik rapor şartları nelerdir konusuna ayrı bir parantez açmak gerekir.

Farklı bir ifade ile rüya olmaktan çıkarak binanız ile yapılarınız ile alakalı olarak yaşadığınız bütün problemlerinize mühendislerimizce teknik rapor analizleri yapılarak sizlerin daha güvenli şartlarda yaşamanız tavsiye edilmektedir. Dünya üzerinde ülkemizin bu tip durumlarda en gelişmiş ülkelere nazaran 1 adım önde ilerleyerek teknik rapor alanında en doğru analizleri ülkemizde yapılmaktadır.

İstanbul başta olmak üzere bütün ilçelerimize de bu raporlama hizmetini firmamız olarak bizlerden daha uygununu ve daha iyisini yapan başka bir firma da bulamazsınız. Hemen bizlere ulaşarak ihtiyaç duyduğunuz hizmeti en uygun fiyatlara alarak kazançlı çıkınız.

0 Yorumlar

Bir yorum Yaz

* İle alanların doldurulması zorunludur