Teknik Rapor Nedir ? | Teknik Rapor

Bizimle Temasa Geçiniz
15 Şubat 2020
Kategori
Teknik Rapor
Yorumlar 0

Etiketler , , ,

İşyeri Ruhsatı ve Teknik Rapor (Statik Rapor, Deprem Risk Raporu, Deprem Dayanıklılık-Sağlamlılık Raporu ve Değerlendirme Raporu) ilgili mevcut yapının kullanım durumunu dikkate alınarak yapının faaliyet alanına uygun olup olmadığı yapının bakanlıkların veya belediyenin yönetmelik ve şartlarını taşıyıp taşımadığını kontrol ederek inşaat mühedisi tarafından hazırlanan belgeler ve raporlardır.

İşyeri Ruhsatı ve Teknik Rapor (Statik Rapor, Deprem Risk Raporu, Deprem Dayanıklılık-Sağlamlılık Raporu ve Değerlendirme Raporu) hazırlanırken mimari, statik, mekanik, çevre etkileşim bakımından Teknik Rapor (Statik Rapor, Deprem Risk Raporu, Deprem Dayanıklılık-Sağlamlılık Raporu ve Değerlendirme Raporu) hazırlanır.

Teknik rapor tanımsal olarak anladıktan sonra daha fazlası için en doğru tanımlamayı uzmanlarımıza bir telefon açarak öğrenmeniz mümkündür. Çünkü artık 2007 yılında faaliyete geçen deprem yönetmeliği gereği gerek ev alacaklar gerekse bina sahipleri deprem konusunda binanın ne derece dayanıklı olduğunu öğrenmek adına bizlere telefon açmanız daha mantıklı olacaktır.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik Korunuyor !!
Call Now ButtonTeknik Rapor Teklif İçin Tıkla