Teknik Rapor Kimler Tarafından Düzenlenir ? | Teknik Rapor

Bizimle Temasa Geçiniz
23 Şubat 2020
Kategori
Teknik Rapor
Yorumlar 0

Etiketler , ,

Teknik Rapor Kimler Tarafından Düzenlenir?

Teknik rapor sayesinde yapıların depreme dayanıklı olup olmadığı belirlenmektedir. Bu raporun bilhassa yapı sahipleri için hayati önem taşıdığını ifade etmek gerekir. Çünkü, bu rapor olmadan yapıların ruhsat alması mümkün değildir. Zorunlu tutulan teknik raporun statik rapor veya mimari teknik rapor gibi farklı isimleri de bulunmaktadır.

Teknik Raporun kimler tarafından düzenlendiği bu raporu almak isteyen kişiler tarafından merak edilmektedir. Her şeyden önce, bu rapora sahip olmanın iki farklı yolunun olduğunu ifade etmek gerekir. Yapı sahipleri; ilk olarak, bireysel başvuru yapabilirler. Bunun yanı sıra, bu işi yapan uzman yapı denetim kurumlarından hizmet alınabilir.

Firmamızın mühendislerince  sizlere bulunmaz eşsiz bir hizmeti bütün yönetmeliklere uygun bir şekilde yaparak sizlerin yapılarınızın önceki ve hali hazırdaki durumlarını analiz ederiz. Size eğer uzman bir teknik rapor analizi yapacak uzman lazım sa başka yere bakmadan tamda bizlere alo diyerek sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik Korunuyor !!
Call Now ButtonTeknik Rapor Teklif İçin Tıkla
Önceki yazıyı okuyun:
Teknik Rapor Mevzuatı

Teknik Rapor Mevzuata Uygun Olarak Nasıl Hazırlanır? Teknik rapor; mimari teknik rapor olarak geçmektedir. Çünkü, içerisinde yapının mimari ve mühendislik...

Kapat