Teknik Rapor Hazırlığı | Teknik Rapor

Bizimle Temasa Geçiniz
25 Şubat 2020
Kategori
Teknik Rapor
Yorumlar 0

Etiketler ,

Teknik Rapor Hazırlığı

Binaların depreme dayanıklılığını ölçen raporlar yapılar için büyük bir önem taşır. Teknik rapor yapılarla ilgili önemli detaylar arasında bulunduğundan dolayı her aşaması hassastır. Yapıların depreme dayanıklı durumda olması kişilerin can ve mal güvenliğini sağlayacağından dolayı aranan şartlar arasında bulunur.

Teknik rapor olmadan yapılara ruhsat izni verilmediğinden dolayı yapıların ilgili mevzuata uygun bir şekilde tasarlanması gerekir. Teknik raporun alım süreci sırasında ilgili inşaat firmaları ve çeşitli danışmanlık şirketleri kişilere yardımcı olabilmektedir.

Ayrıca bu tarz yerlerin dışında Yapı ve deprem araştırma kurumları gibi yerlerde süreç sırasında kişilere yardımcı olmaktadır. Başvurunun yapılmasıyla birlikte teknik rapor kontrolü yapılmakta ve genel olarak iki haftalık süreç içinde çıkarılmaktadır.

Daha fazla detaylar için eşsiz kaliteli işçilik ve analiz sistemlerine sahip mühendislerimize ulaşmak adına bizlere telefon açmanız yeterlidir. Detay her zaman firma olarak bizlerin işi olduğunu alanında uzmanlarımızın sektöre yön verdiğini dile getirdiğimizi de belirtmek isteriz.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik Korunuyor !!
Call Now ButtonTeknik Rapor Teklif İçin Tıkla
Önceki yazıyı okuyun:
Teknik Rapor Şartları Nelerdir?

Teknik Rapor Şartları Nelerdir? Teknik rapor içerisinde binanın mühendislik ve mimari projeleri bulunmalıdır. Ayrıca, projelere ait tüm detayların eksiksiz olarak...

Kapat